Натяжні стелі – це сучасне, зручне та стильне рішення для будь-якого інтер’єру. Різноманіття фактур і відтінків дають можливість створити затишок і підкреслити стиль, висловити індивідуальність приміщення.

   Натяжні стелі відмінно маскують як комунікації, так і дефекти самої стелі, а також підходять для приміщень будь-якої конфігурації та підвищеної вологості (ванної кімнати, сауни, басейну тощо).   

   Крім візуальних переваг, натяжні стелі мають унікальні технічні характеристики:

  • не вигоряють з часом
  • легкі в догляді
  • не вбирають запахи
  • не конденсують випаровування
  • не вбирають вологу

   Для натяжних стель використовуються такі види полотен:

Матове полотно
Класичне рішення вашої стелі. У нього є схожість з традиційною побілкою. Відрізняється шорсткою поверхнею, завдяки чому заглушуються відблиски світла. Така стеля чудово вписується в інтер’єр, не відволікаючи увагу від декору.

Глянцеве (лакове) полотно
Найпопулярніша і затребувана фактура серед натяжних стель. Одним з позитивних нюансів даної стелі є зорове збільшення обсягу приміщення. Вона вигідно виділяється на тлі інших елементів інтер’єру і відразу привертає увагу. Цей незамінний розкішний матеріал є необхідністю для дизайнерів інтер’єрів. Має величезний спектр відтінків. Така стеля, виглядає незрівнянно і привносить елегантність в будь-який інтер’єр. Але краса – лише одна з численних переваг, якими відрізняються глянцеві натяжні стелі, серед інших – надійність, простота в догляді і довгий термін служби.

Сатинове полотно
Ідеальна альтернатива матового полотна з більш гладкою поверхнею. Чудово підходить для фотодруку.

Фотодрук
Зображення на натяжній стелі – це не тільки вишуканість і родзинка, але й унікальність Вашого приміщення. Зображення можна вибрати не тільки з наданої колекції, а й підбирати індивідуально. 

Зоряне небо
Вигляд всіяного зірками неба завжди зачаровує і привертає увагу таємничістю, тому натяжні стелі із зірками стали такими популярними при створенні вишуканих інтер’єрів. Таємниче мерехтіння допомагає розслабитися, викинути з голови важкі думки і відпочити. Унікальне світлове рішення за допомогою оптоволоконних ниток систем LED (а також кристалів Swarovski).

Багаторівневі
Стильна технологія в дизайні інтер’єрів. Наша компанія самостійно виготовляє двох і більше рівневі конструкції.

Криволінійні
Використання універсальних кріплень дозволяє створювати криволінійні конструкції будь-якої складності.

   Встановити натяжну стелю – це перш за все означає створити шик, затишок, комфорт в будь-якому приміщенні. Вибираючи натяжну стелю, Ви маєте можливість втілити найсміливіші дизайнерські проекти.

   Базова вартість для прорахунку прямолінійної стелі від $ 12 за м. кв. Інші типи натяжних стель прораховуються індивідуально.

Компанія КОНСОЛЬ БК встановлює (монтує) натяжні стелі в містах Івано-Франківськ, Чернівці та областях.