Життя протікає на фоні інтер’єрів: живемо в квартирі, працюємо в офісі, відпочиваємо в кафе і, самі того не підозрюючи, знаходимося під впливом кольорів, ліній та форм. Ми навіть не усвідомлюємо наскільки сильним є цей вплив на наше самопочуття, емоційний стан чи життєвий тонус.

Саме тому, приміщення, у якому ми живемо чи перебуваємо тривалий проміжок часу, повинно бути комфортним і затишним. А забезпечити це може обдуманий дизайн і якісний ремонт.

Наша компанія виконує комплексний ремонт квартир, житлових та нежитлових приміщень, офісів, котеджів і будинків за привабливими цінами. Ми підбираємо необхідні будівельні матеріали високої якості для будь-якого приміщення, враховуючи Ваші можливості, потреби і побажання та лише після узгодження з Вами. А також ми здійснюємо євроремонт та комплексний ремонт “під ключ” згідно дизайн-проекту.

Ми пропонуємо такі послуги:

  • демонтажні роботи (руйнування стін та перегородок, демонтаж вікон та дверей, вивіз сміття тощо)
  • електромонтажні роботи (електророзводка, монтаж розеток, прокладання кабелів, монтаж світильників тощо)
  • сантехнічні роботи (монтаж систем водопостачання, каналізації та опалення)
  • будівельні роботи (цементна стяжка підлоги, монтаж підвісних та натяжних стель, зведення гіпсокартонних конструкцій, стін та перестінків тощо)
  • оздоблювальні роботи (шпатлювання та пофарбування стін та стелі, поклейка шпалер, нанесення декоративних штукатурок, укладання паркету та ламінату тощо)
  • облицювальні роботи (укладання керамічної плитки, монтаж декоративних елементів тощо)

Наші досвідчені майстри виконають для Вас весь комплекс ремонтно-будівельних робіт якісно, за максимально доступними цінами та в стислі терміни.

Наші бригади працюють в місті Івано-Франківськ та Івано-Франківській області.

Із задоволенням відповімо на усі ваші запитання!

Зателефонуйте нам
0679050800